Přečtěte si naše současná opatření ohledně COVID19:

Call

+420 776 382 220

E-mail

office@ak-podlesakova.cz

O mně

Advokátní kancelář

Můj profil

Mgr. et Mgr. Šárka Podlešáková (roz. Heinzká) vystudovala obor Právo na Právnické fakultě Univerzitě Palackého v Olomouci, a to současně s oborem Politologie a evropská studia. Právní praxi se začala věnovat již během studia, kdy pracovala v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners s.r.o. Ihned po úspěšném zakončení studia nastoupila do advokátní kanceláře JUDr. Petry Vlachové.

V rámci této advokátní praxe měla možnost získat bohaté zkušenosti v poskytování advokátních služeb jak nadnárodních korporacím, zavedeným společnostem úspěšně působícím na českém trhu, tak fyzickým osobám při ochraně jejich zájmů v každodenním životě i nestandardních situacích.

Advokátní kancelář

Profesionální právní služby

Advokátní kancelář zajišťuje komplexní právní servis

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v českém a anglickém jazyce. Klademe důraz na rychlost, profesionalitu a efektivitu řešení Vašeho problému a individuální přístup ke každému klientovi včetně nastavení rozumné odměny. Na prvním místě naší advokátní kanceláře je Vaše spokojenost. Klienty zastupujeme při vedení soudních sporů i v agendě mimosoudní, při dlouhodobém vedení jakýchkoli právních záležitostí, včetně vymáhání pohledávek.

Ve světě elektronické komunikace se poskytování advokátních služeb samozřejmě neomezuje jen na Prahu a okolí města Brandýs nad Labem, proto nás neváhejte kontaktovat i odjinud prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

V souladu s ustanovením § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, sdělujeme, že subjektem pověřeným k mimosoudnímu řešení spotřebitelský sporů v oblasti sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb je Česká advokátní komora – www.cak.cz.